Благодійний Фонд
, Гість · RSS

Допомога неповносправним

Ситуація в регіоні:

• Більшість неповносправних осіб перебувають вдома і є позбавленими уваги суспільства, не мають можливості для розвитку та навчання, можливості реалізувати свої ідеї і наміри
  • Низький рівень інтеграції між здоровою та неповносправною молоддю
  • Відкинення суспільством неповносправних осіб
  • Практична відсутність місць праці для неповносправних у місті та регіоні.

Центр дозвілля для молоді з вадами розумового розвитку «Дивовижні долоні»

Мета: Соціальна та психологічна допомога молоді з вадами розумового розвитку та членам їх родин у інтеграції та адаптації у суспільстві, реалізації себе, як особистості.

Типи допомоги:

• Допомога у соціальній адаптації та інтеграції в суспільство (отримання знань та навичок самообслуговування у щоденному житті)
  • Психологічна підтримка
  • Допомога родичам та опікунам неповносправних осіб

Робота центу направлена на розвиток особистості молоді, на заохочення їх до індивідуальної творчої роботи, на спілкування та проведення активного відпочинку, на фізичний розвиток кожної молодої особи. Розвиваємо такі напрямки творчості: малювання, аплікація, розмальовування макаронів та виготовлення з них намиста, вишивка картин бісером, ткацтво, ліплення, виготовлення штучних квітів, тощо. Багато уваги приділяється фізичному розвитку. Робимо фізичні вправи, проводимо ігри з м’ячем, граємо у боулінг. Проводиться ряд культурних заходів – екскурсій, відвідування музеїв та закладів культури.

Актуальні потреби Центру:
  • Приміщення розміри, якого дозволяли б задіяти більше учасників
  • Обладнання (телевізор, холодильник, комп’ютер)
  • Пошук волонтерів
  • Налагодження зв’язків із спонсорами, які допоможуть матеріальні вирішити проблеми центру

Працюємо щоденно, крім вихідних, з 10 до 15 год.

Клуб активних

Мета: Допомога неповносправній та здоровій молоді у інтеграції. Допомога неповносправній молоді у соціальній адаптації.

Характеристика осіб, з якими працюємо у даній ділянці:

Група молодих неповноспраних та здорових осіб, яка самостійно організовує свої регулярні зустрічі, дозвілля, тренінги, тощо.

Типи допомоги:

• Психологічна підтримка
  • Допомога родичам та опікунам неповносправних осіб
  • Організація дозвілля
  • Розширення світогляду та розвиток суспільно-активної постави

Актуальні потреби Клубу:

• Стале, належно обладнане приміщення для зустрічей
  • Фінансове сприяння для організації поїздок та вишколів.

Допомога у працевлаштуванні

Мета: Допомога неповносправним у працевлаштуванні.

Характеристика осіб, з якими працюємо у даній ділянці:

Неповносправні особи, які можуть бути працевлаштовані.

Актуальні потреби для розвитку даного напрямку:

• Партнери, які готові працевлаштовувати неповносправних.

З метою працевлаштування неповносправних ми створили Підприємства-об’єднання громадян для неповносправних «Оперативна поліграфія А4», яке спеціалізується на наданні поліграфічних, дизайнерських та рекламних послуг.

Мова